Officiële site van de Tibetaanse Rassenclub van België vzw. nr.637

Officiële site van de Tibetaanse Rassenclub van België vzw. nr.637      

Le  site officiel du club de Races Tibétaine de Belgique asbl. Nr° 637

De resultaten / Les résultats de / the results of

CAC CLUB SHOW-RASSPECIALE

05 / 09 / 2015 

37-ste Traditionele Clubshow – Rasspeciale T.R.C.
37-ème traditionelle l’exposition spéciale de races du T.R.C.
Zaterdag – Samedi
05 / 09 / 2015
C.A.C.
Keurmeester – Juge
Dhr. Norman Deschuymere (B)
Met een totaal van 66 honden

                          Lhasa Apso

Reu / Male Puppy / Puppy

1  DESTINATION OF LOVE DOUBLE TROUBLE

1 B / P

Eig./Prop.Rosa Kuipers


Reu / Male Jeugd / Jeune

2  DILEMMA TIP TOP

1 U/EXC

Eig./Prop.Belinda van Rossum


Reu / Male Tussenklas / Intermediaire

3  CLOSE TO PERFECTION THE NEXT ONE

2 U/EXC

Eig./Prop.: Marion Radstok


4  DILEMMA CAVALLI JUST CAVALLI

1 U/EXC / RES.CAC

Eig./Prop.: Belinda van Rossum


Reu / Male Open / Ouverte

5 PADMA SAMBHAVA LA CHEN TSARONG

ABS.  Eig./Prop.Monique Carlier


Reu / Male Kampioen / Champion

6 CLOSE TO PERFECTION NEXT TO YOU

1 U/EXC/CAC/BESTE REU/BOB/BEST IN SHOW

Eig./Prop. Marion Radstok


Teef / Femelle Puppy / Puppy

7  OTHANGI'S MIGOU

WB    Eig./Prop.Janet Wishnetsky


Teef / Femelle Jeugd / Jeune

8  DOLMA MANI'S NOOR

G/B    Eig./Prop.Cathy Nuyten


9  DILEMMA VERA WANG

1 U/EXC /BESTE JUNIOR / BOS

Eig./Prop.Belinda van Rossum


Teef / Femelle Tussenklas / Intermediaire

10  TSHA-LI MAYKA-LING

1 U/EXC /CAC/ BESTE TEEF   Eig./Prop.Martina Vandaele


Teef / Femelle Open / Ouverte

11  CLOSE TO PERFECTION MOM'S PRIDE

1 U/EXC/ RES.CAC     Eig./Prop.Marion Radstok


12  DOLMA MANI'S JAMUNA

2 U/EXC     Eig./Prop.Monique Carlier

                            Shih Tzu

Reu / Male Jeugd / Jeune

13  AMIGO FROM FOREST HOEVE

2 ZG/TB     Eig./Prop.: H. Nienhuis-Wolthoorn


14  FREDDIE MERCURY BRILLIANT OF MORAVIA

1 ZG/TB     Eig./Prop.: Miroslav Tumel


Reu / Male Tussenklas / Intermediaire

15  JUST A TREASURE DU GOLDEN PALACE

1 EXC   Eig./Prop.: Genevieve Beyer De Ryke-Henry


Reu / Male Open / Ouverte

16  DILEMMA JON BON JOVI

1 U/EXC / RES. CAC

Eig./Prop.: M. Huggers


17  LYNS AVENLY LIMOUNLAI

2 U/EXC    Eig./Prop.: Genevieve Beyer De Ryke-Henry


Reu / Male Kampioen / Champion

18 GANGSTER DES POMMIERS DU PAYS D'OTHE

1 U/EXC / CAC/ BESTE REU / BOB / BIS 3

Eig./Prop.: Gilson Sylvianne


Teef / Femelle Minor Puppy / Minor Pupy

19  CALL IT MAGIC DALAI SHIH-TZU

2 VB/TP    Eig./Prop.: M. Huggers


20  ITS A KIND OF MAGIC DALAI SHIH-TZU

3 VB/TP   Eig./Prop.: H. Nienhuis-Wolthoorn


21  MAGIC IN THE AIR DALAI SHIH-TZU

1 VB/TP / BESTE BABY

Eig./Prop.: B van Commene


22  MIDNIGHT MAGIC DALAI SHIH-TZU

4 VB/TP   Eig./Prop.: M.Huggers


Teef / Femelle Jeugd / Jeune

23 DIAMOND FLASH TIANI VELVET ROYAL

3 ZG/TB   Eig./Prop.: Laetitia Mahy


24  CHODEN'S NUGGET OF TRUTH

2 ZB/TB   Eig./Prop.: Dorien Van Slycken


25  CHRISSIES SECRET YIN DAS ANGEL Z KOJCA COLI

1 U/EXC / BESTE JUNIOR / BOS

Eig./Prop.: Christine Van Baelen


Teef / Femelle Tussenklas / Intermediaire

26  JACKI LOVE OF SANMARLO

2 U/EXC   Eig./Prop.: H. Nienhuis-Wolthoorn


27  INXS LOVEHEART

1 U/EXC/CAC/BESTE TEEF   Eig./Prop.: Mahy Laetitia


Teef / Femelle Fokkersklas / Classe Elevage

28  MAGIC BUDDAH DALAI SHIH-TZU

1 ZG/TB    Eig./Prop.: M.Huggers


Teef / Femelle Kampioen / Champion

29  DILEMMA NINA'S SECRET

1 U/EXC / RES.CAC       Eig./Prop.: M.Huggers

                       Tibetan Terrier

Reu / Male Jeugd / Jeune

30  ARAKI THE FAVOURITE WON

1 U/EXC / BESTE JUNIOR / BOB/BIS 4

Eig./Prop.: De Bonte – Descamps


Reu / Male Kampioen / Champion

31  WANTED NICE DOG'S FUZU LAMLEH

2 U/EXC/RES.CAC

Eig./Prop.: Annick De Wit


32  MIKUDI HOT SENSATION

1 U/EXC / CAC / BESTE REU

Eig./Prop.: Anne Van Beethoven


Teef / Femelle Minor Puppy / Minor Puppy

33  NAUGHTY GIRL SPIRIT OF HAPPINESS

2 VB/TP

Eig./Prop.: Bianca van Bommel


34  OM KAILASH FROM HEAVEN'S EARTH

ABS.  Eig./Prop.: Anne Van Beethoven


35 OM SIDDHIDATRI FROM HEAVEN'S EARTH

1 VB/TP/ BESTE BABY

Eig./Prop.: Anne Van Beethoven


Teef / Femelle Jeugd / Jeune

36  AMOGASIDDHI NYIMA GAWA

1 U/EXC

Eig./Prop.: Christel Nies


37  TALISMAN AMITA

2 U/EXC

Eig./Prop.: Nadine Vandorpe


Teef / Femelle Tussenklas / Intermediaire

38  TI LA SHU WALKING TO HAPPINESS

2 U/EXC

Eig./Prop.Bianca van Bommel


39  ARAKI LIGHT THE FUSE

1 U/EXC / RES.CAC 

Eig./Prop.: De Bonte – Descamps


Teef / Femelle Open / Ouverte

40  ISHANI LAMLEH OF WAMIL AJENDRA

2 U/EXC

Eig./Prop.: Anne Van Beethoven


41  GYANI-LAMLEH OF WAMIL AJENDRA

1 U/EXC

Eig./Prop.: Evelien Bracke


Teef / Femelle Fokkersklas / Classe Elevage

42  MAYA D'GABA SKYEL BA

1 U/EXC

Eig./Prop.: Marleen De Winter & David Nijs


Teef / Femelle Kampioen / Champion

43  JOMOTARA FROM HEAVEN'S

1 U/EXC/CAC / BESTE TEEF / BOS

Eig./Prop.: Anne Van Beethoven

                       Tibetan Spaniel

Reu / Male Jeugd / Jeune

44 NESTOR FROM CORINTY'S HOME

1 ZG/TB

Eig./Prop.: Heleen Struyven & Wittevrouw


Reu / Male Open / Ouverte

45 TOYWAY DONNY O-SMOND

1U/EXC /BESTE REU/CAC/ BOB/BIS 2

Eig./Prop.: I. Wittevrouw & C. Vangelder


Reu / Male Veteraan / Vétéran

46 FAI DON PUL-I-KHUMRI

1 U/EXC/BESTE VETERAAN

Eig./Prop.: I. Wittevrouw & C. Vangelder


Teef / Femelle Puppy / Puppy

47 TIBBEBACKENS MODESTY BLAISE

1 VB/VP/BESTE PYPPY

Eig./Prop.: David and Jane Brown


Teef / Femelle Jeugd / Jeune

48 NEW DREAMSTAR FROM CORINTY'S HOME

1 ZG/TB

Eig./Prop.: I. Wittevrouw & C. Vangelder


Teef / Femelle Tussenklas / Intermediaire

49 NICE LITTLE NISSA FROM CORINTY'S HOME

1 U/EXC/BESTE TEEF/CAC/BOS

Eig./Prop.: I. Wittevrouw & C. Vangelder


Teef / Femelle Open / Ouverte

50 MAGIC-MABEL FROM CORINTY’S HOME

1 ZG/TB

Eig./Prop.: Jacqueline Valkenburg

TIBETAN MASTIFF – DO KHYI 
Reu / Male Puppy / Puppy
51  OM MANI DE LA VALLÉE DU KYL 
B / P   Eig./Prop.: Angélique Claes

52  N' OBI-WAN DU TEMPLE DE NYIMA 
1 VB/VP   Eig./Prop.: Frédérique Leroy

53   N'SHANG-TI YU DU TEMPLE DE NYIMA 
B / P   Eig./Prop.: Adélaide Janssens

54   ISHAAN LABH GOLD SENGE 
ABS.    Eig./Prop.: Angélique Claes

Reu / Male Tussenklas / Intermediaire
55   SANG SE SANG TSONDRU 
ABS.    Eig./Prop.: Charles Thibaut de ABS  Maisières

Reu / Male Open / Ouverte
56   MERLOT DE LA VALLÉE DU KYL 
1 U/EXC    Eig./Prop.: Mr Liénard

57   K’THOR DE LA VALLÉE DU KYL 
2 U/EXC    Eig./Prop.: Muriel Campion

Reu / Male Veteraan / Vétéran
58   ATYLA-YU 
1 U/EXC / BESTE REU/ BESTE VETERAAN/ BOS
Eig./Prop.: Procureur-Sauvenière

Teef / Femelle Puppy / Puppy
59   NORZIN- YU DU TEMPLE DE NYIMA 
2 VB/TP   Eig./Prop.: Procureur-Robin 

60   NAM-KHA DE LA VALLÉE DU KYL 
1 VB/TP/ BESTE PUPPY    
Eig./Prop.: Angélique Claes 

Teef / Femelle Tussenklas / Intermediaire 
61   BIRMA BESKERM 
1 U/EXC/RES.CAC
Eig./Prop.: Anja Gezels 

Teef / Femelle Open / Ouverte 
62   YANGCHEN HENRIET'S GARDEN 
2 ZG/ TB     Eig./Prop.: Procureur-Sauvenière 

63   LIAN-SHU DU TEMPLE DE NYIMA 
ABS.         Eig./Prop.: Marie-Christine Hermand 

64   L'TASHI DU TEMPLE DE NYIMA 
1 U/EXC   Eig./Prop.: Procureur-Sauvenière 

Teef / Femelle Kampioen / Champion 
65   MAHAYANA 
1 U/EXC / CAC / BESTE TEEF/ BOB / BIS 5
Eig./Prop.: Angélique Claes 

Teef / Femelle Veteraan / Vétéran 
66   CHIVA DES TERRES GELEES 
1 U/EXC
Eig./Prop.: Nicolas Lesueur                
DE ERERING / RING D'HONNEUR
BEST IN SHOW 
BIS 1   LHASA APSO   
CH. CLOSE TO PERFECTION NEXT TO YOU
BIS 2  TIB.SPANIEL    
TOYWAY DONNY O-SMOND
BIS 3  SHIH TZU   
CH. GANGSTER DES POMMIERS DU PAYS D'OTHE
BIS 4  TIB.TERRIER    
ARAKI THE FAVOURITE WON
BIS 5  TIB.MASTIFF    
CH. MAHAYANA 
!!!  PROFICIAT  -  FÉLICITATIONS  !!!
BEST IN SHOW PUPPY


BEST IN SHOW JUNOR

BEST IN SHOW VETERAAN

BEST IN SHOW KOPPEL
BIS 1  TIBETAN TERRIER
BIS 2  LHASA APSO
BIS 3  TIBETAN SPANIEL
BIS 4  TIBETAN TERRIER
BIS 5  TIBETAN MASTIFF

BEST IN SHOW GROEP

BEST IN SHOW FOKKERS GROEP
BIS 1 SHIH TZU
BIS 2 TIBETAN MASTIFF
De rest van results komt nog later