37-ste Traditionele Clubshow – Rasspeciale T.R.C.
37-ème traditionelle l’exposition spéciale de races du T.R.C.
Zaterdag – Samedi
05 / 09 / 2015
C.A.C.
Keurmeester – Juge
Dhr. Norman Deschuymere (B)
Met een totaal van 66 honden

                          Lhasa Apso

Reu / Male Puppy / Puppy

1  DESTINATION OF LOVE DOUBLE TROUBLE

1 B / P

Eig./Prop.Rosa Kuipers


Reu / Male Jeugd / Jeune

2  DILEMMA TIP TOP

1 U/EXC

Eig./Prop.Belinda van Rossum


Reu / Male Tussenklas / Intermediaire

3  CLOSE TO PERFECTION THE NEXT ONE

2 U/EXC

Eig./Prop.: Marion Radstok


4  DILEMMA CAVALLI JUST CAVALLI

1 U/EXC / RES.CAC

Eig./Prop.: Belinda van Rossum


Reu / Male Open / Ouverte

5 PADMA SAMBHAVA LA CHEN TSARONG

ABS.  Eig./Prop.Monique Carlier


Reu / Male Kampioen / Champion

6 CLOSE TO PERFECTION NEXT TO YOU

1 U/EXC/CAC/BESTE REU/BOB/BEST IN SHOW

Eig./Prop. Marion Radstok


Teef / Femelle Puppy / Puppy

7  OTHANGI'S MIGOU

WB    Eig./Prop.Janet Wishnetsky


Teef / Femelle Jeugd / Jeune

8  DOLMA MANI'S NOOR

G/B    Eig./Prop.Cathy Nuyten


9  DILEMMA VERA WANG

1 U/EXC /BESTE JUNIOR / BOS

Eig./Prop.Belinda van Rossum


Teef / Femelle Tussenklas / Intermediaire

10  TSHA-LI MAYKA-LING

1 U/EXC /CAC/ BESTE TEEF   Eig./Prop.Martina Vandaele


Teef / Femelle Open / Ouverte

11  CLOSE TO PERFECTION MOM'S PRIDE

1 U/EXC/ RES.CAC     Eig./Prop.Marion Radstok


12  DOLMA MANI'S JAMUNA

2 U/EXC     Eig./Prop.Monique Carlier

                            Shih Tzu

Reu / Male Jeugd / Jeune

13  AMIGO FROM FOREST HOEVE

2 ZG/TB     Eig./Prop.: H. Nienhuis-Wolthoorn


14  FREDDIE MERCURY BRILLIANT OF MORAVIA

1 ZG/TB     Eig./Prop.: Miroslav Tumel


Reu / Male Tussenklas / Intermediaire

15  JUST A TREASURE DU GOLDEN PALACE

1 EXC   Eig./Prop.: Genevieve Beyer De Ryke-Henry


Reu / Male Open / Ouverte

16  DILEMMA JON BON JOVI

1 U/EXC / RES. CAC

Eig./Prop.: M. Huggers


17  LYNS AVENLY LIMOUNLAI

2 U/EXC    Eig./Prop.: Genevieve Beyer De Ryke-Henry


Reu / Male Kampioen / Champion

18 GANGSTER DES POMMIERS DU PAYS D'OTHE

1 U/EXC / CAC/ BESTE REU / BOB / BIS 3

Eig./Prop.: Gilson Sylvianne


Teef / Femelle Minor Puppy / Minor Pupy

19  CALL IT MAGIC DALAI SHIH-TZU

2 VB/TP    Eig./Prop.: M. Huggers


20  ITS A KIND OF MAGIC DALAI SHIH-TZU

3 VB/TP   Eig./Prop.: H. Nienhuis-Wolthoorn


21  MAGIC IN THE AIR DALAI SHIH-TZU

1 VB/TP / BESTE BABY

Eig./Prop.: B van Commene


22  MIDNIGHT MAGIC DALAI SHIH-TZU

4 VB/TP   Eig./Prop.: M.Huggers


Teef / Femelle Jeugd / Jeune

23 DIAMOND FLASH TIANI VELVET ROYAL

3 ZG/TB   Eig./Prop.: Laetitia Mahy


24  CHODEN'S NUGGET OF TRUTH

2 ZB/TB   Eig./Prop.: Dorien Van Slycken


25  CHRISSIES SECRET YIN DAS ANGEL Z KOJCA COLI

1 U/EXC / BESTE JUNIOR / BOS

Eig./Prop.: Christine Van Baelen


Teef / Femelle Tussenklas / Intermediaire

26  JACKI LOVE OF SANMARLO

2 U/EXC   Eig./Prop.: H. Nienhuis-Wolthoorn


27  INXS LOVEHEART

1 U/EXC/CAC/BESTE TEEF   Eig./Prop.: Mahy Laetitia


Teef / Femelle Fokkersklas / Classe Elevage

28  MAGIC BUDDAH DALAI SHIH-TZU

1 ZG/TB    Eig./Prop.: M.Huggers


Teef / Femelle Kampioen / Champion

29  DILEMMA NINA'S SECRET

1 U/EXC / RES.CAC       Eig./Prop.: M.Huggers

                       Tibetan Terrier

Reu / Male Jeugd / Jeune

30  ARAKI THE FAVOURITE WON

1 U/EXC / BESTE JUNIOR / BOB/BIS 4

Eig./Prop.: De Bonte – Descamps


Reu / Male Kampioen / Champion

31  WANTED NICE DOG'S FUZU LAMLEH

2 U/EXC/RES.CAC

Eig./Prop.: Annick De Wit


32  MIKUDI HOT SENSATION

1 U/EXC / CAC / BESTE REU

Eig./Prop.: Anne Van Beethoven


Teef / Femelle Minor Puppy / Minor Puppy

33  NAUGHTY GIRL SPIRIT OF HAPPINESS

2 VB/TP

Eig./Prop.: Bianca van Bommel


34  OM KAILASH FROM HEAVEN'S EARTH

ABS.  Eig./Prop.: Anne Van Beethoven


35 OM SIDDHIDATRI FROM HEAVEN'S EARTH

1 VB/TP/ BESTE BABY

Eig./Prop.: Anne Van Beethoven


Teef / Femelle Jeugd / Jeune

36  AMOGASIDDHI NYIMA GAWA

1 U/EXC

Eig./Prop.: Christel Nies


37  TALISMAN AMITA

2 U/EXC

Eig./Prop.: Nadine Vandorpe


Teef / Femelle Tussenklas / Intermediaire

38  TI LA SHU WALKING TO HAPPINESS

2 U/EXC

Eig./Prop.Bianca van Bommel


39  ARAKI LIGHT THE FUSE

1 U/EXC / RES.CAC 

Eig./Prop.: De Bonte – Descamps


Teef / Femelle Open / Ouverte

40  ISHANI LAMLEH OF WAMIL AJENDRA

2 U/EXC

Eig./Prop.: Anne Van Beethoven


41  GYANI-LAMLEH OF WAMIL AJENDRA

1 U/EXC

Eig./Prop.: Evelien Bracke


Teef / Femelle Fokkersklas / Classe Elevage

42  MAYA D'GABA SKYEL BA

1 U/EXC

Eig./Prop.: Marleen De Winter & David Nijs


Teef / Femelle Kampioen / Champion

43  JOMOTARA FROM HEAVEN'S

1 U/EXC/CAC / BESTE TEEF / BOS

Eig./Prop.: Anne Van Beethoven

                       Tibetan Spaniel

Reu / Male Jeugd / Jeune

44 NESTOR FROM CORINTY'S HOME

1 ZG/TB

Eig./Prop.: Heleen Struyven & Wittevrouw


Reu / Male Open / Ouverte

45 TOYWAY DONNY O-SMOND

1U/EXC /BESTE REU/CAC/ BOB/BIS 2

Eig./Prop.: I. Wittevrouw & C. Vangelder


Reu / Male Veteraan / Vétéran

46 FAI DON PUL-I-KHUMRI

1 U/EXC/BESTE VETERAAN

Eig./Prop.: I. Wittevrouw & C. Vangelder


Teef / Femelle Puppy / Puppy

47 TIBBEBACKENS MODESTY BLAISE

1 VB/VP/BESTE PYPPY

Eig./Prop.: David and Jane Brown


Teef / Femelle Jeugd / Jeune

48 NEW DREAMSTAR FROM CORINTY'S HOME

1 ZG/TB

Eig./Prop.: I. Wittevrouw & C. Vangelder


Teef / Femelle Tussenklas / Intermediaire

49 NICE LITTLE NISSA FROM CORINTY'S HOME

1 U/EXC/BESTE TEEF/CAC/BOS

Eig./Prop.: I. Wittevrouw & C. Vangelder


Teef / Femelle Open / Ouverte

50 MAGIC-MABEL FROM CORINTY’S HOME

1 ZG/TB

Eig./Prop.: Jacqueline Valkenburg

TIBETAN MASTIFF – DO KHYI 
Reu / Male Puppy / Puppy
51  OM MANI DE LA VALLÉE DU KYL 
B / P   Eig./Prop.: Angélique Claes

52  N' OBI-WAN DU TEMPLE DE NYIMA 
1 VB/VP   Eig./Prop.: Frédérique Leroy

53   N'SHANG-TI YU DU TEMPLE DE NYIMA 
B / P   Eig./Prop.: Adélaide Janssens

54   ISHAAN LABH GOLD SENGE 
ABS.    Eig./Prop.: Angélique Claes

Reu / Male Tussenklas / Intermediaire
55   SANG SE SANG TSONDRU 
ABS.    Eig./Prop.: Charles Thibaut de ABS  Maisières

Reu / Male Open / Ouverte
56   MERLOT DE LA VALLÉE DU KYL 
1 U/EXC    Eig./Prop.: Mr Liénard

57   K’THOR DE LA VALLÉE DU KYL 
2 U/EXC    Eig./Prop.: Muriel Campion

Reu / Male Veteraan / Vétéran
58   ATYLA-YU 
1 U/EXC / BESTE REU/ BESTE VETERAAN/ BOS
Eig./Prop.: Procureur-Sauvenière

Teef / Femelle Puppy / Puppy
59   NORZIN- YU DU TEMPLE DE NYIMA 
2 VB/TP   Eig./Prop.: Procureur-Robin 

60   NAM-KHA DE LA VALLÉE DU KYL 
1 VB/TP/ BESTE PUPPY    
Eig./Prop.: Angélique Claes 

Teef / Femelle Tussenklas / Intermediaire 
61   BIRMA BESKERM 
1 U/EXC/RES.CAC
Eig./Prop.: Anja Gezels 

Teef / Femelle Open / Ouverte 
62   YANGCHEN HENRIET'S GARDEN 
2 ZG/ TB     Eig./Prop.: Procureur-Sauvenière 

63   LIAN-SHU DU TEMPLE DE NYIMA 
ABS.         Eig./Prop.: Marie-Christine Hermand 

64   L'TASHI DU TEMPLE DE NYIMA 
1 U/EXC   Eig./Prop.: Procureur-Sauvenière 

Teef / Femelle Kampioen / Champion 
65   MAHAYANA 
1 U/EXC / CAC / BESTE TEEF/ BOB / BIS 5
Eig./Prop.: Angélique Claes 

Teef / Femelle Veteraan / Vétéran 
66   CHIVA DES TERRES GELEES 
1 U/EXC
Eig./Prop.: Nicolas Lesueur                
DE ERERING / RING D'HONNEUR
BEST IN SHOW 
BIS 1   LHASA APSO   
CH. CLOSE TO PERFECTION NEXT TO YOU
BIS 2  TIB.SPANIEL    
TOYWAY DONNY O-SMOND
BIS 3  SHIH TZU   
CH. GANGSTER DES POMMIERS DU PAYS D'OTHE
BIS 4  TIB.TERRIER    
ARAKI THE FAVOURITE WON
BIS 5  TIB.MASTIFF    
CH. MAHAYANA 
!!!  PROFICIAT  -  FÉLICITATIONS  !!!
BEST IN SHOW PUPPY


BEST IN SHOW JUNOR

BEST IN SHOW VETERAAN

BEST IN SHOW KOPPEL
BIS 1  TIBETAN TERRIER
BIS 2  LHASA APSO
BIS 3  TIBETAN SPANIEL
BIS 4  TIBETAN TERRIER
BIS 5  TIBETAN MASTIFF

BEST IN SHOW GROEP

BEST IN SHOW FOKKERS GROEP
BIS 1 SHIH TZU
BIS 2 TIBETAN MASTIFF
De rest van results komt nog later