Officiële site van de Tibetaanse Rassenclub van België vzw. nr.637

Officiële site van de Tibetaanse Rassenclub van België vzw. nr.637      

Le  site officiel du club de Races Tibétaine de Belgique asbl. Nr° 637

TRC Show 2009

T.R.C.  JUBILEUMCLUBSHOW  2009

Een prachtige dag, veel deelnemers alsook bezoekers en een goede sfeer wat kan een mens nog meer verlangen tijdens de Jubileumshow van de TRC op 19/09/09, en dit naar aanleiding van veertig jaar bestaan deze vereniging. 
    Onze exposanten werden in de watten gelegd met een drankje en hapjes. Ook de locatie was een schot in de roos en dit hebben wij mede te danken aan mevrouw Ivonne Julliams, Ere- Schepenen der Stad Antwerpen die ons het lokaal ter beschikking stelde. De prijzentafel was weer rijkelijk gevuld en buiten de speciale prijzen, geschonken door de Gouverneur van de Provincie Antwerpen, van de Minister President Kris Peeters, van Didier Reynders en Lotto en last but not least het Schepencollege van de Stad Antwerpen, had de TRC niet op een prijs meer of minder gekeken en iedere ingeschreven hond ontving een drybed en elke exposant een fles champagne. 
    Ook waren wij trots op de keuze van de keurders, want beide rasspecialisten hadden een groot aantal inschrijvingen, samen niet minder dan 115 honden te keuren. De Franse mevrouw Josette Pilat had niet minder dan 24 Tibetaanse Mastiff's te keuren, een getal waar grote tentoonstellingen alleen maar van kunnen dromen. Ook de Engelse Juliette Cunliffe had een mooi aantal honden waarbij de Shih Tzu het meest vertegenwoordigd was met 53 inschrijvingen. 

    Wij hebben geen negatieve kritieken gehoord en iedere exposant heeft de resultaten heel sportief aanvaard. Net voor de erering begon had de Schepen van dierenwelzijn der stad Antwerpen, dhr. Luc Bungeneers alsnog een gaatje in zijn drukke agenda gevonden en kwam hij samen met mevrouw Julliams de aanwezigen toespreken. Buiten alle eerstgenoemde prijzen was er ook nog een speciale prijs voorzien voor onze exposanten. Zij konden meedingen om een prachtige microgolfoven te winnen, geschonken door onze ondervoorzitster Eva De Wine. 
In de erering was het werkelijk een nek aan nek race en de keurders hadden het niet makkelijk om een keuze te maken want er werd heel wat kwaliteit getoond maar de uiteindelijke Clubwinnaar en Antwerp Winner werd Jan Timmers met zijn Shih Tzu reu. 

Het Bestuur TRC.

De behaalde resultaten van onze  Jubileumclubshow in 2009

DO – KHYI / DOGUE DU TIBET

Judge: Mme  Josette Pilat (Fr)

Puppieklas reuen – classe puppy mâles: 
1VP/ 1TP  Iorek du Temple de Nyima, Eig: Van Pirotte Stephan 

Jeugdklas reuen - classe jeune mâles:
2 G / 2B  Hsangyo de la Vallée du Kyl, Eig: Van Barbier Carl 
1 ZG / 1TB  Houang Ho de la Vallée du Kyl. Eig: Van De Longhi Hendrick 

Tussenklas reuen - classe intermédiare males:

1U / 1Exc  Hercule Ie Temple de Nyima, Eig: Van Vandendries Ayvi 
ZG / TB  Chenrezig Des Mille Vallées, Eig: Van Claes Angélique 

AWF        Gao de la Vallée du Kyl, Eig: Zicot Laurent

 

Openklas reuen - classe ouverte mâles

2 ZG / 2TB  Kandro Andjing Bagus , Eig: H.G Van Leeuwen

1U / 1 Exc/CAC/B.O.B.  Sheng Li Del Dharmapuri, Eig: Hana Nekvasilova

3ZG / 3TB  Shang Po   Eig: Nisol-Regghem S & I  


Kampioensklas reuen - classe champion mâles

1U / 1Exc/Res.CAC   Bod Gyal Po des Mille Vallées, Eig:  Procureur Cindy


Babyklas teven - classe bébé femelles

1VP / 1TP  Günga Nima's Falguni Ling-Fa, Eig: Jackie & Claire Vercamer-Goeminne


Puppyklas teven - classe puppy femelles

1VP / 1TP  Iyanggyal le Temple de Nyima, Eig : Procureur Cindy

 

Jeugdklas teven - classe jeune femelles

1U / 1Exc   Houng de la Vallée du Kyl : Claes Angélique

2G / 2B   Hakuna is Full of Life, Eig: Esther Grooters-Colin

 

Tussenklas teven - classe intermédiare femelles

3ZG / 3TB   Gaaruda is Full of Life, Eig: Esther Grooters-Colin

2U / 2Exc   Humpema le Temple de Nyima, Eig : Siméons Françoise

1U / 1Exc/Res.CAC   Hestia le Temple de Nyima, Eig : Delbecque Thierry

 

Openklas teven - classe ouverte femelles

G / B   Asjvaranji Bhairub Shakti, Eig: Jackie & Claire Vercamer - Goeminne

1U / 1Exc/CAC   Vardar dite Valley, Eig: Claes Angélique

4ZG / 4B   Samantabhadra's Mukunda Pandora, Eig : Esther Grooters-Colin

3U / 3Exc   Ckala des Mille Vallées, Eig : Procureur Cindy

2U / 2Exc   Aurya-Nyima des Mille Vallées, Eig : Biebuyck Maryse

 

Fokkersklas teven - classe élevage femelles

1U / 1Exc   Fukarma is Full of Life, Eig: Esther Grooters-Colin

 

Veteranenklas teven - classe vétérans femelles

1U / 1Exc   Amos des mille Vallées, Eig: Van den Torren Isabelle


SHIH  TZU

Judge: Mme  Juliette Cunliffe (GB)

Babyklas reuen - classe bébé mâles

2VP / 2TP   It's All Right La Sagesse D'Orient, Eig: Moens Nathalie

3VP / 3TP   Merah-Muda's Ayandru, Eig: B. Ponte

1VP / 1TP   Jandru Yhan Thi v.Tsai-Sjen, Eig: Timmers Jan

 

Puppieklas reuen - classe puppy mâles

1VB / 1TP   Jhus't Mih en Juh v.’t Zonnezicht, Eig: I. Koster - K.I.M. Van Maanen

 

Jeugdklas reuen - classe jeune mâles

4U / 4Exc   Hummer de la Sagesse D'Orient, Eig : Moens Nathalie

3U / 3Exc   Poster Di Casa Corsini, Eig : P. Knake

1U / 1Exc   Havana v.Chin Te Lung, Eig: Develter-Van Houcke Francine

2U / 2Exc   Huan Yue Yhan Thi v.Tsai-Sjen, Eig: Timmers Jan

 

Tussenklas reuen - classe intermédiaire mâles

2ZG / 2TB   Joraya from Alone on the World, Eig: A. Nabben

G / B   Hudson from Audrey's Paradis, Eig: Van Geet - De Wit

1U / 1Exc   Hooroo La Sagesse D'Orient, Eig: Moens Nathalie

 

Openklas reuen - classe ouverte mâles

1U / 1Exc   Gio v.Chin Te Lung, Eig: Keirsebilck Carine

G / B   Imro from Alone on the World, Eig: A & D Nabben

Fokkersklas reuen - classe élevage mâles

1U / 1Exc   Shan Su of the Wilacks, Eig: M.I. Neijenhuis - Raadsen

 

Kampioensklas reuen - classe champion mâles

2U / 2Exc   Elpabo's An-Chu , Eig: Joke & Adri Noordijk

3U / 3Exc   Hollywood from Audrey's Paradis, Eig: Erika Kesseler

1U / 1Exc /CAC/BOB   Nino from Kimberlys Hell, Eig: Timmers Jan

4ZG / 4TB   Elpabo's Bo-Bo, Eig: Joke & Adri Noordijk

 

Babyklas teven - classe bébé femelles

1VP / 1TP   Chtang Mai New Lock's Arrow, Eig: P.Knake - Frankes

2VP / 2TP   Merah Muda's Ayinda , Eig: B. Ponte

3VP / 3TP   Ishang de la Sagesse D'Orient, Eig : Valli Adam

 

Puppieklas teven  - classe puppy femelles

1B / 1P   Hiang – Tuli, Eig : Valli Adam

Jeugdklas teven - classe jeune femelles

ZG / TB   Halliwell from Audrey's Paradis, Eig: Kesseler Erika

ZG / TB   Highflyer from Audrey's Paradis, Eig: Kesseler Erika

U / Exc   Roxette v/d Mamilas, Eig: B. Ponte

2U / 2Exc   Pandemonium Di Casa Corsini, Eig: P. Knake / T. Minnaard

4U / 4Exc   Mei Li of the Wilacks, Eig: Neijenhuys-Raadsen

1U / 1Exc   Dapne De la belle Aupébine, Eig: Kesseler Erika

EG / TB   Hotwheels from Audrey's Paradi, Eig: Breynaert Herman

U / Exc   Whispering Love's Sparkle Design, Eig: Dekker-Heidman Aad

ZG / TB   Hotncold from Audrey's Paradis, Eig: Van Geet Jan-De Wit Christine

U / Exc   Divine's Prelude to my Rivendell, Eig: Borgers-Van Slycken Dorien

G / B   Changgun, Eig: De Michèle Mireille

ZG / TB   Homerun from Audrey's Paradis, Eig: Breynaerts Herman

U / Exc   Dellya de la belle Aupébine, Eig : Kesseler Erika

3U / 3Exc   Indira of the Wilacks, Eig: Wetzels Helmi

 

Tussenklas teven - classe intermédiaire femelles

1U / 1Exc   Mifcah's Star Chaser, Eig: Van de Lee Boden

2U / 2Exc   Hystoria from Audrey's Paradis, Eig: Kesseler Erika

3U / 3Exc   Day Dream, Eig: Dekker-Heidman Aad

 

Openklas teven - classe ouverte femelles

2U / 2Exc Emeyah Yhan Thi v.Tsai Sjen, Eig: Timmers Jan

1U / 1Exc/Res.CAC Fan de Toi la Sagesse D'Orient, Eig : Jamoulle Nathalie

G / B Pheadra, Eig: Theysen Ann

 

Fokkersklas teven - classe élevage femelles

3U / 3Exc   Inaka from Alone on the World, Eig: Joke & Adri Noordijk

1U / 1Exc/CAC   Gracylhi des Monts Kuen Lun, Eig : Gilson-Galmache Yveline

ZG / TB   Zilla of Larks Home, Eig: Van de Lee Boden

2U / 2Exc   Indyrha Yhan Thi v.Tsai Sjen, Eig: Timmers Jan

 

Kampioensklas teven - classe champion femelles

1U / 1Exc   Xi-Wang of Larks Home, Eig: Van de Lee Boden

2U / 2Exc   Ne Quid Nimes Filla e/a Constantia, Eig: Joke & Adri Noordijk

ZG/ TB   Joy of my Life v.d.Althan Meng, Eig: P. Knake

LHASA  APSO

Judge: Mme  Juliette Cunliffe (GB)  

Pyppyklas reuen - classe puppy mâles

1VP / 1TP   Dolma Mani's Iwang , Eig : Carlier Monique

 

Tussenklas reuen - classe intermédiaire mâles

1U / 1Exc   Choephel de la Garde Adhémar, Eg :

 

Openklas reuen - classe ouverte mâles

1U / 1Exc/CAC/BOB   Dharmakaya Gyin-Mo, Eig: Van Hoeydonk Josée

2U / 2Exc   Boomer de la Garde Adhémar, Eig : Devise Mylène-Masset Helène

 

Kampioensklas reuen - classe champion mâles

1U / 1Exc   Fu-Chao Lamco Laco, Eig: L. van Denderen

Puppieklas teven - classe puppy femelles

1VB / 1TP   Ebene-Mo Bhaskaar de Koempfer, Eig: Carlier Monique

 

Jeugdklas teven - classe jeune femelles

1U / 1Exc   D'Tsega de la Garde Adhémar, Eig: Kramarz Carmen

 

Tussenklas teven - classe intermédiaire femelles

1U / 1Exc   Déesse Dewachen de la Garde Adhémar, Eig: Devise Mylène-Masset Hélène

 

Openklas teven - classe ouverte femelles

2U / 2Exc   Elsie from the Himalaya Hill's, Eig: Van Daele Martina

3U / 3Exc  E'Ja-Kha Löwe vom Himalaya, Eig: Barbara Linz

1U / 1Exc/CAC   Dharmakaya Gyi-Lin, Eig: Jos Hordijk

 

Kampioensklas teven - classe champion femelles

1U / 1Exc/Res.CAC   Dharmakaya Djomo-Lag, Eig: Feyen-Vermeiren

2U / 2Exc   Very Versace's Ann Taylor , Eig: Carlier Monique

 

Veteranenklas teven - classe vétérans femelles

1U / 1Exc   Kashgar Ben-Mazar-I-Sharif, Eig: Jos Hordijk 

TIBETAN  SPANIEL / EPAGNEUL DU  TIBET

Judge: Mme  Juliette Cunliffe (GB)

Tussenklas reuen - classe intermédiaire mâles

1ZG / 1 TB   Amcross Kaya, Eig: E.Dürr - Verboom

 

Openklas reuen - classe ouverte mâles

1U / 1Exc/CAC/BOB   Flochy from Corinty's Home, Eig: Bosmans Annie

 

Jeugdklas teven - classe jeune femelles

1U / 1Exc   Yamila Pul-I-Kumri, Eig: E. Dürr - Verboom

 

Tussenklas teven - classe intermédiaire

1U / 1Exc   Hevaja from Corinty's Home, Eig: E. Dürr - Verboom


TIBETAN TERRIER / TERRIER DU TIBET
                             Judge: Mme  Juliette Cunliffe (GB)

Puppyklas reuen - classe puppy mâles

1VP / 1TP   Ishiro du Comble de Bonheur, Eig : Vander Heyden-Coen Gino en Liesbeth

 

Tussenklas reuen - classe intermédiaire mâles

1U / 1Exc   Cham-Po of Nina's Mi Kyim, Eig: P.Zweedijk

Openklas reuen - classe ouverte mâles

1U / 1Exc   Dorje Ananda of Lamleh, Eig: Robert & Cecile Mittemeijer-Ver Berne

Fokkersklas reuen - classe élevage mâles

1U / 1Exc/CAC   Horkhang, Eig : Alexandra Marckx

 

Kampioensklas reuen - classe champion mâles

1U / 1 Exc/Res.CAC   Faroek du Comble de Bonheur, Eig : Jan & Solange De Bonte-Descamps

 

Babyklas teven - classe bébé femelles

1 VP / 1TP   Ibe du Comble de Bonheur, Eig : Jan & Solange De Bonte-Descamps

 

Jeugdklas teven - classe jeune femelles

1U / 1Exc   Miracle-Touch Talk of the Town, Eig: May & Peter Janssens

3ZG / 3TB   Dharma-Yu Du Clan de Lis, Eig: Van Beethoven Anne

2U / 2Exc   Waterly-Style Statement, Eig: May & Peter Janssens

 

Tussenklas teven - classe intermédiaire

1U / 1Exc/Res.CAC   CI'Dod of Nina's Mi Khyim, Eig: Jochems Jeanine

 

Openklas teven - classe ouverte femelles

3U / 3Exc   Alilah Jamila, Eig: Jan & Solange De Bonte-Descamps

1U / 1Exc   Kashi-Ulterior-Motive by Alilah, Eig: Janssens May - Tempest Pat  

2U / 2Exc   Addicted to Got the Future, Eig: Erica Van Lisdonk        

4U / 4Exc   Agami-Karma Bunty, Eig: Alexandra Marckx

 

Fokkersklas teven - classe élevage femelles

1ZG / 1TB   Honia, Eig: Robert & Cecile Mittemeijer - Ver Berne

Kampioensklas teven - classe champion femelles

2U / 2Exc   Kim Khab of Nina's Mi Khyim, Eig: Jochems Jeanine

3U / 3Exc   Fanny Du Comble de Bonheur, Eig: Van der Heyden-Coen Gino & Liesbeth

1U / 1Exc/CAC   Amy du Comble de Bonheur, Eig: Jan & Solange De Bonte-Descamps

 

Veteranenklas teven - classe vétérans femelles

1U / 1Exc   Wizzkid Talk of the Town, Eig: Janssens May & Peter

2ZG / 2TB   Tiara-Su Ynana, Eig: Robert & Cecile Mittemeijer-Ver Berne


IN DE ERERING

Beste Baby:   Do-Khyi Günga Nima's Falguni Ling – Fa, van Jackie & Claire Vercamer - Goeminne
Beste Puppy:   Lhasa Apso teefje Ebene-Mo  Bhaskaar de Koempfer,  van Carlier Monique.
Beste jeugdhond:   Tibetaanse Terrierteefje Miracle-Touch of the Town, van May Janssens
De beste veteraan:   Wizzkid Talk of the Town, van May & Peter Janssens
Beste koppel:   Shih Tzu , van de familie Knake

Beste groep:   Tibetaanse Terriers, van Alexandra Marckx

4e B.I.S.  Tibetaanse Spaniel Flochy from Corinty’s Home, van Annie Bosmans
3e B.I.S.  Lhasa Apso reu Dharmakaya Gyin-Mo, van Joséé Van Hoeydonck, 
Reserve B.I.S.  Tibetaanse Terrier teef een veterane Wizzkid Talk of the Town, van May & Peter Janssens
De Clubwinnaar en Antwerp Winner werd de Shih Tzu reu Nino from Kimberlys Hell,  van Jan Timmers. 




! Proficiat aan alle deelnemers !
! Félicitations à tous les participants !