Officiële site van de Tibetaanse Rassenclub van België vzw. nr.637

Officiële site van de Tibetaanse Rassenclub van België vzw. nr.637      

Le  site officiel du club de Races Tibétaine de Belgique asbl. Nr° 637

TRC Show 2010

TRC Clubshow 2010

Op 11 September ging onze 33e Clubshow met CAC van start ook nu weer op zelfde lokatie als in 2009. Wij mochten een goed aantal inschrijvingen ontvangen en ik denk dat de uitgenodigde keurders een goede zet was. Mevr. Ineke Zwaartman-Pinster die de Shih Tzu, Lhasa Apso en de Tibetaanse Spaniel voor haar rekening nam kon bogen op een mooi aantal inschrijvingen. Ook Mevr. Eva De Wine welke de Do-Khyi en de Tibetaanse Terriers beoordeelde, had ooeen goed aantal inschrijvingen. 

      Ook het zonnetje was weer van de partij zodat de rassen die buiten gekeurd werden een grote ring hadden en er dus nog genoeg plaats was om te vertoeven in de openlucht en te genieten van de warme zonnestralen. Ook de prijzentafel was weer goed gevuld en buiten de prijzen voor iedere ingeschreven hond werden er ook nog extra prijzen voorzien voor elke beste in de erering. 

      Zoals ook vorig jaar ons lid en bestuurslid Eva De Wine een mooie microgolfoven ter beschikking stelde waarbij elke exposant kon mededingen om dit prachtig geschenk te kunnen winnen, had onze Secretaris Eric Cornelis dit jaar een mooie electrische frituurketel ter beschikking gesteld. Ook deze prijs viel weer in goede aarde en wij zijn zinnens deze traditie voort te zetten in de toekomst. 

      Van harte dank Eva en Eric ! Een woord van dank aan de sponsors is zeker op zijn plaats en ook de bereidwillige ringhulpen, die zich perfect van hun taak hebben gekweten, hopen wij in de toekomst ook nog te mogen begroeten want ook hen willen wij danken. Wij hopen dus jullie allen te mogen weerzien op onze volgende show.  

Het Bestuur van TRC.

DO–KHYI - DOGUE DU TIBET

Judge: Mme  Eva De Wine (B)

Jeugdklas reuen - classe jeune mâles: 

1U / 1Exc  Iwangdu de la Vallée du Kyl, Eig :Vittorelli Nathalie


Tussenklas reuen - classe intermédiaire mâles 

1U CAC /1Exc/BOB  Houang Ho de la Vallée du Kyl,

Eig :De Longhi Aurélie


Puppieklas teven - classe puppy femelles 

1VB / 1TP  Zuleika Aditi Atchala Mahatma La, Eig: Procureur Cindy 

2VB / 2TP  Zjana Atchala Mahatma La, Eig: Katia Wauters 

B / P  Jinadhara Janguli, Eig: Jackie & Claire Vercamer-Goeminne 

B / P  Jinadhara Jivana, Eig: G. Zutt-Kuiper


Jeugdklas teven - classe jeune femelles 

2U /2Exc  Inorbu de la Vallée du Kyl, Eig: Claes Angélique 

1U /1Exc  Ibouba de la Vallée du Kyl, Eig: Claes Angélique


Tussenklas teven - classe intermédiare femelles 

2U /2Exc/Res.CAC  Gunga Nima's Falguni Ling Pa, 

Eig: Jackie & Claire Vercamler-Goeminne 

1U / 1Exc/CAC  Chomoloungma Mahatma Homenim Quero, 

Eig: Maja Kowalska


Openklas teven - classe ouverte femelles 

1U / 1Exc  Bairub Shakti's Asvaranji, 

Eig: Jackie & Claire Vercamer-Goeminne 

2ZG / 2TB  Ckala des Mille Vallées, Eig: Procureur Cindy


Kampioensklas teven - classe champion femelles 

1U /1Exc  Agra Mahatma Monte Solis, Eig: Maja Kowalska


LHASA APSO

Judge:  Mme. Ineke Zwaartman-Pinster (NL)


Jeugdklas reuen - classe jeune mâles: 

1U / 1Exc  Mi-Amor Icetea, Eug: Bellens Linda / Martine Deroo 

2ZG /2TB  No-Nono Ben Mazar-I-Sharif , Eig: Martina Van Daele 


Openklas reuen - classe ouverte mâles 

1U / 1Exc/CAC  Close to Perfection The Next, Eig: Marion Radstok 

3U / 3Exc  Dharmakaya Gyin Mo, Eig: Feyen-Vermeiren 

2U / 2Exc/Res.CAC Louie Fromthe Himalaya Hill's, 

Eig: Leonie van Denderen 


Puppieklas teven - classe puppy femelles 

2 VB / 2TP  Tsha-Li Januna, Eig: Ramboer JP / Van Daele Martina 

1 VB / 1TP  Tsha-Li Jawahar, Eig:  Ramboer-Van Daele JP & Martina 


Openklas teven- classe ouverte femelles 

2U / 2Exc  Tara v/d Pasific Paradise, Eig: Jim Geraerts 

1U / 1Exc/Res.CAC  June from the Himalaya Hill's, Eig: Leonie van Denderen


Kampioensklas teven- classe champion femelles 

2U / 2Exc  Dharmakaya Djomo-Lag, Eig: Feyen-Vermeiren 

1U / 1Exc/CAC / BOB  Dharmakaya Gy Lin, Eig: Jos Hordijk


TIBETAN SPANIEL - EPAGNEUL DU  TIBET

Judge:  Mme. Ineke Zwaartman-Pinster (NL)


Babayklas reuen - classe bébé mâles 
1 VB / 1TP  Po-Rhang-Tsen Jetsum, Eig: Marleen Batens


Puppieklas reuen – classe puppy mâles: 
1 VB / 1TP James from Cotinty's Home, Eig: Wittevrouw-Vangelder Corinna


Jeugdklas reuen - classe jeune mâles: 
2U / 2Exc  Indigo from Corinty's Home, Eig: Wittevrouw-Vangelder Corinna 
1U / 1Exc  Rimo From the Magic Sunshine, Eig: Jeanne van hoof-Biemans


Openklas reuen - classe ouverte mâles 
1U / 1Exc/Res.CAC Flux From Corinty's Home, Eig: Wittevrouw-Vangelder Corinna


Fokkersklas reuen- classe élevage mâles 
1U / 1Exc  Silvano v.T Snijdershofk, Eig: Jeanne van Hoof-Biemans


Kampioensklas reuen - classe champion mâles 
1U / 1Exc/CAC  Flochy from Corinty's Home, Eig: Wittevrouw-Vangelder Corinna


Puppieklas teven - classe puppy femelles 
1B/ 1P  Jitske from Corinty’s Home, Eig:  Lescouhier Christien


Jeugdklas teven - classe jeune femelles 
1U / 1Exc  Minky v.T Snijdershofke, Eig: Jeanne van Hoof-Biemans 

2U / 2Exc  Indiana from Corinty's Home, Eig: Wittevrouw-Vangelder Corinna 
4ZG / 4TB Imaani from Corinty's Home, Eig:  Wittevrouw-Vangelder Corinna 
ZG / TB  Iloena from Corinty's Home, Eig:  Wittevrouw-Vangelder Corinna 
3U / 3Exc Sommerlyst's Dihyi Ki-Ra-Na, Eig: Briers Magda


Tussenklas teven - classe intermédiare femelles 
1U / 1Exc  Ushi-Lin v.T Snijdershofke, Eig: Jeanne van Hoof-Biemans


Openklas teven - classe ouverte femelles 
1U / 1Exc/CAC/BOB  Dmarpo-Chiru v.T Snijdershofke, Eig: Jeanne van Hoof-Biemans 
2U / 2Ex/Res.CAC  Po-Rhang Tsen Grazia , Eig: Marleen Batens





SHIH TZU

Judge:  Mme. Ineke Zwaartman-Pinster (NL)

Babyklas reuen - classe bébé mâles 
2 VB / 2TP  Nuo Chao v d Altan Tag, Eig:  P.Knake
3 VB / 3TP  Barkingbeauty's Cathmor Capone, Eig: Betty Verbon 
1 VB / 1TP  Ninja Noa King v d Altan Meng, Eig: P.Knake/Minnaard


Jeugdklas reuen - classe jeune mâles: 
1U / 1Exc  Ingaro Des Monts Kuen Lun, Eig: Thonon Evelyne / Gilson Yveline 
3U / 3Exc  Bo Jenuatiseth, Eig: P.Knake / D.Jansen

2U / 2Exc  Ling-Shou Yhan Thi v Tsai Sjen, Eig: Veraart-Fermon


Openklas reuen - classe ouverte mâles 
1U / 1Exc  Khamal from Alone in the World, Eig: Achim & Daisy Nabben


Fokkersklas reuen- classe élevage mâles 
2U / 2Exc  Joy Infinity from Rose of Peking, Eig: Denie Aukje
3U / 3Exc  Hjalmar from Alone on the World, Eig: Joke & Adri Noordijk 
1U / 1Exc/Res.CAC  Jandru Yhan.Thin Tsai-Sjen, Eig: Jan Timmers 

Kampioensklas reuen - classe champion mâles 
3U / 3Exc  Joraya from Alone on the World, Eig: Achim Nabben 
4U / 4Exc  Oh Darling Bohemia Acro, Eig: P. Knake 
2U / 2Exc  Meng Tay Chi le Belle Bruelle, Eig: Debby van Vuuren 
1U / 1Exc/CAC/BOB  Carma Cha-Ris-Ma Fo v.Sji San Ling, Eig: Ria Klarenbeek-Lagestee 

Babyklas teven - classe bébé femelles 
2 VB / 2TP  Nikita Duchesse vd Altan Meng, Eig: P.Knake/T.Minnaard 
1 VB / 1TP  Bar-Chen Bhuti v/d Mamila's, Eig: Betty Verbon 

Tussenklas teven - classe intermédiare femelles 
4U / 4Exc  Ju-Lin Yhan Thi v.Tsai Sjen, Eig: Veraart-Fermont 
2U / 2Exc  Din-Din Isset Fo V.Sji San Ling, Eig: Ria Klarenbeek-Lagestee 
2U / 2Exc  Barkingbeauty's Amity Queen, Eig: Betty Verbon 
1U / 1Exc  Chiang Mai New Look's Arrow, Eig: P.Knake / T. Minnaard 


Openklas teven- classe ouverte femelles 
2U / 2Exc  Pandemonium Di Casa Corsini, Eig: Knake / Minnaard 
1U / 1Exc  Mifcah's Star Chaser, Eig: van der Lee Booden

Fokkersklas teven- classe élevage femelles 
1ZG / 1TB  Inaka from Alone on the World, Eig: Joke & Adri Noordijk 

Kampioensklas teven - classe champion femelles 
1U / 1Ex/CAC  Emeyah Yhan Thi v.Tsai-Sjen, Eig: Jan Timmers 
4U / 4Exc  Zilla of Larks Home, Eig:  v d Lee Booden 
3U / 3Exc  Qosy Tsin Fatinat Al Sjark, Eig: G.Weggelaar 
2U / 2Exc/Res.CAC  Gracylhi Des Monts Kuen Lun, Eig: Yveline Gilson-Galmache 

Veteranenklas teven- classe vétérans femelles 
1U / 1Exc  Ne quid Nimes Filia e/a Constantia, Eig: Joke & Adri Noordijk


TIBETAN TERRIER - TERRIER DU TIBET 
Judge: Mme  Eva De Wine (B)

Puppieklas reuen – classe puppy mâles: 
1VB / 1TP  Indra, Eig: Linda Van Trijp


Fokkersklas reuen - classe élevage mâles 
1U/ 1Exc/CAC  Horkhang, Eig: Alexandra Marckx


Veteranenklas reuen - classe vétérans mâles 
1U/ 1Exc/BOB  Tiara-Su Amchi, Eig: Robert & Cecile Mittemeijer – Ver Berne 

Babyklas teven - classe bébé femelles: 
1 VB / 1TP  Yulia Made my Day, Eig: Jan & Solange De Bonte-Descamps


Puppieklas teven - classe puppy femelles 
afwezig / absent  Allilah Virtual Collection 

1 VB / 1TP   Julichen,    Eig: Robert & Cecile Mittemeijer – Ver Berne


Jeugdklas teven - classe jeune femelles 
afwezig / absent    Alilah Untold Scandel 


Tussenklas teven - classe intermédiare femelles 
1U/1Exc/CAC  Ibe du Comble de Bonheur, Eig : Solange de Bonte – Descamps


Openklas teven- classe ouverte femelles 
1U 1Exc/Res.CAC  Ci'Dod of Nima's Mi Kyim, Eig: J.Jochems 
2U /2Exc  Honia, Eig:  Robert & Cecile Mittemeijer – Ver Berne


Kampioensklas teven - classe champion femelles 
afwezig / absent  Wizzkid Talk of the Town 

1U / 1Exc  Kim Khab of Nina's Mi Kyim, Eig: J.Jochems


Veteranenklas teven - classe vétérans femelles 
1U / 1Exc  Agami-Karma Bunty, Eig: Alexandra Marckx


RESULTATEN BEHAALDE IN DE ERERING


Beste jeugdhond:

Lhasa Apso  - reu Mi-Amor Icetea Eig: Linda Bellens & Martine Deroo

Beste Veteraan: 
Tibetan Terrier  - reu Tiara-Su Amchi Eig: Robert & Cecile Mittemeijer – Ver Berne

Beste Koppel:

Lhassa Aspo – Eig: Leonie van Denderen

Beste groep 
Tibetan Spaniel – From Corinty’s Home Eig: fam. Wittevrouw–Vangelder

5e Best in Show

Tibetan Spaniel  - teef Dmarpo-Chiru v.T Snijdershofke Eig: Jeanne van Hoof-Biemans

4e Best in Show 
Lhasa Apso  - teef Dharmakaya Gy Lin Eig: Jos Hordijk

3e Best in Show

Do-Khyi - reu Houang Ho de la Vallée du Kyl Eig: De Longhi Aurélie

Réserve Best in Show

Shih Tzu – reu Carma Cha-Ris-Ma Fo v. Sji San Ling Eig: Ria Klarenbeek-Lagestee 

Best in Show 
Tibetan Terrier  - reu Tiara-Su Amchi Eig: Robert & Cecile Mittemeijer–Ver Berne


! Van harte proficiat – Félicitations !